Наші послуги

«DK Автосервіс» - це гарантія обслуговування Вашого автомобіля нашими фахівцями широкого профілю. Ми вишикувалися на базі СТО «БОР» в м Одеса на вулиці Паустовського, 35/1 з широким спектром послуг, а це значить, що ми маємо більше 18 років безперервного досвіду в сфері обслуговування автомобілів, хороші відгуки і рекомендації наших клієнтів. Ми завжди цінували і будемо цінувати бажання, а також можливості наших клієнтів, тому постійно розширюємо сферу послуг в різних напрямках безпосередньо для Вашої зручності, щоб кожен клієнт зміг отримати все бажане в одному місці під назвою «DK Автосервіс».

Наші послуги:

Інтернет-магазин автозапчастин - в нашому інтернет-магазині, Ви знайдете будь-які необхідні запчастини для Вашого автомобіля від провідних виробників. Ми надамо Вам, як оригінальні запчастини, згідно каталогу, так і запчастини-аналоги від заводів-партнерів за досить низькими цінами. Також є можливість отримати значну знижку на запчастини при обслуговуванні Вашого автомобіля у нас на СТО «DK Автосервіс». До того ж доставка на наші СТО здійснюється безкоштовно протягом 2-3 годин або декількох днів (в залежності наявності необхідної деталі у нас на складі).

Кузовний ремонт - наші фахівці оперативно і якісно відновлять Ваш автомобіль після ДТП за значно нижчими цінами, будь то невелика подряпина або серйозне пошкодження, яке потребує заміни деталі або її рихтування. Також можна скористатися послугами фахівця по малярських роботах, щоб якісно пофарбувати кузов Вашого автомобіля або виконати покриття днища спеціальними антикорозійними засобами.

Ремонт ходової частини - наші фахівці в Одесі проведуть діагностику і ремонт ходових частин Вашого автомобіля і тим самим забезпечать певний рівень комфорту і безпечну їзду на дорозі. Адже, якщо ви є власником транспортного засобу, необхідно пам'ятати, що своєчасність діагностики ходової частини дозволить виявити всі наявні неполадки. Наші досвідчені фахівці виконають: діагностику ходової на наявність проблем і несправностей; заміну підшипників маточин, пиляків і сальників; заміну амортизаторів (вкладишів), пружин, опорних подушок; заміну сайлентблоков, важелів, реактивних тяг всіх типів (поздовжніх, поперечних, розпірних); заміну кульових опор; заміну рульових тяг і наконечників, пиляків рейки, кардана рульового вала; заміну хрестовин кардана, підвісного підшипника, подушок кріплення; ремонт гальмівних систем; ремонт коробки перемикання передач (КПП) і багато іншого...

Заміна масла - фахівці нашого автосервісу оперативно виконають заміну масла і фільтра Вашого автомобіля в Одесі, адже це дозволить уповільнити процес зносу двигуна і своєчасно запобігти його пошкодженню.

Профілактика та ремонт паливної системи - на форсунки постійно впливають високі температури. Таким чином, смоли, які містяться в паливі, утворюють своєрідний наліт, який забруднює розпилювальні отвори. І якщо при русі ви почали помічати зниження потужності двигуна, підвищену токсичність відпрацьованих газів, нестійку роботу на малих обертах і неприродні ривки при навантаженні на двигун, то, можливо, вам знадобиться чистка інжектора. Наші висококваліфіковані фахівці оперативно виконають чистку форсунок, інжектора і дросельних заслінок.

Ремонт КПП - фахівці нашої компанії з легкістю виконають наладку і відновлення окремих складових компонентів коробки перемикання передач. Наші досвідчені майстри готові виконати діагностику, щоб з точністю визначити будь-які неполадки або заводські дефекти КПП всіх поширених марок авто. Ми маємо можливість запропонувати оптимальне рішення для усунення поломки коробки передач будь-якої складності, а також працюємо безпосередньо з кращими постачальниками запчастин, тому навіть складний ремонт вимагає заміни багатьох деталей автоматичної коробки передач ми зможемо виконати по самій лояльній ціні.

Ремонт стартерів та генераторів - ремонт турбін, генераторів або стартерів, як і будь-якого іншого електроустаткування важливо довіряти висококваліфікованим фахівцям, які виконають діагностику, щоб визначити несправність і оперативно її усунути. Наш автосервіс використовує тільки перевірені запчастини високої якості при ремонті турбін або генераторів, а фахівці нашого автосервісу виконають свою роботу швидко, якісно і на високому рівні.

Ремонт автоелектрики - наші автоелектрики є справжніми професіоналами, які здатні без проблем розібратися у всіх електричних неполадки, що виникли на борту вашого транспортного засобу і тим самим забезпечити Вам комфортний час перебування за кермом.

Мийка автомобілів - наші фахівці оперативно виконають будь-яку чистку салону, багажника, мийку двигуна, Вашого автомобіля в цілому і автомобіль, своїм виглядом, скаже оточуючим про багатьох позитивних рисах характеру свого водія. Також захопіть з собою на мийку килими з Вашої затишної квартири, тому що фахівці нашої мийки за допомогою професійного обладнання впораються також з їх пранням і сушінням.